JÄLGI MEIE TEGEVUSI

29.03.2018

Kannatlikkus-Vana inglise vanasõna "head asjad tulevad neile, kes ootavad" on väga õige, kui räägime low kick löögist. Mõnikord tagasi hoides ja oodates, kui vastane käigu teeb, lood endale ava, mida saad ise löögi jaoks kasutada.

1. Ajastus- Ajastus on kõik. Kui teil e...

25.03.2018

Kui sul on tegemist agressiivse vastasega on oluline, et te mõistate enda seisaku ja oleku tähtsust. Ükskõik, kas te olete hirmul või mitte , peate õppima kunsti säilitama pokkeri nägu kogu võitluse ajal, nii ei anna te vastasele hoogu ega motivatsiooni juurde.

Kogemus...

20.03.2018

Mis juhtub soojenduse käigus?

Kardiovaskulaarsete harjutuste eesmärgiks on suurendada vereringet, tõsta kehatemperatuuri ja tuua kaasa südame löögisageduse tõusu, samal ajal kui venitus soojendab lihaseid ja valmistab need ette liikumiseks , mida nad peavad tegevuse kä...

18.03.2018

Kui sa oled otsustanud , et tahad trennis kasutada taipoksi käpikuid, siis enamjaolt tuleb tegemist jalalöökidega. Aga meeles tuleb pidada ka seda , et sama oluline kui on jalalöök on ka õige taipoksi käpiku hoidmine/käsitlemine. Inimene kes hoiab sinu jaoks käpikuid p...

14.03.2018

Eks ole ikka nii , et iga trenni juurde käib lause - “On häid ja halbu päevi” Aga kuidas siis hoida oma meel ja füüsis värske ja motiveeritud? Siin on teile mõned näpunäited:  

1. Muusika - õige muusika valimine annab trennile väga palju juurde. Rütm innustab ja paranda...

Please reload

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Basic Square

December 11, 2017

Please reload

viimased postitused
otsi
arhiiv
Please reload