7 PÕHILIST HIRMU MILLEGA SILMITSI SEISAD.

April 17, 2018

 

Hirm on inimese elementaarne emotsioon. Kuigi hirm on vahepeal vajalik ,võib hirm meile ka halvasti mõjuda, kui tekib hetk endast parim välja tuua.
Keegi ei ole hirmu suhtes immuunne. Lihtsalt seetõttu, et võitlejal on palju võitlusi, ei tähenda, et nad ei tunne hirmu.

Inimesed ei saa aru, et enamik võitlustest on vaimsed ja õpetlikud kuidas toime tulla hirmude, surve ja ärevusega. Kui te käite võitluses, mõistmata mõnda vaimset survet, millega silmitsi seisate, võite liigse tormakusega lihtsalt viga saada.
 

Võimalikult suurim võitleja on see kellel on võime tunnustada, tuvastada ja mõista hirmu, mida ta võib ringis kogeda.

 

Järgnevad on 7 tavalist hirmu, mida kogete, kui otsustate minna ringi.

 

1. Hirm vigastuste ees - Inimese vaimul on kombeks muuta asju hullemaks kui nad tegelikult on. Kuigi võitluses on risk, on risk palju väiksem kui arvate. Kui te lähete võitlusesse, mis on valmistatud headest põhialustest ja kaitsmisoskustest, siis läheb hästi.

 

2. Hirm ettevalimistuse ees - Inimene kardab alati seda et ta ei ole piisavalt ettevalmistatud selleks mida ta sooritama läheb.

 

3.Hirm läbikukkumise ees - Iga võitleja võib ebaõnnestuda. Võite käia läbi oma elu parimad võitluslaagrid ja saada esimeses voorus suur löögi ja saada välja lööduks. See on elu, sellega peab leppima.
 

4.Hirm et te pole piisavalt hea - Harjutamine teebki meistriks , mõni kaotus ei tohiks teile sisendada seda, et te pole piisavalt hea. Vajate lihtsalt rohkem eneseusku.

 

5.Hirm ootustele mitte vastata - Pole midagi hullemat kui võidelda, kus kõik ootavad ,et te võidaks. Kui teie koolitajad ja kaaslased ütlevad teile, kui hea te olete on hea, kuid see paneb teile suurema surve võitlemiseks ja võitmiseks. Püüdke siiski oma ootustele vastata mitte teiste.

 

6. Hirm arvustuste üle - Selle jaoks on ainult üks lahendus, kuula ainult ennast ja ära lase ennast negatiivsusest mõjutada.
 

7.  Hirm edu üle - Mida edukam oled seda rohkem sinult oodatakse. Katsu leida tasakaal kõigi oma emotsioonide vahel ja usu endasse. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

VIIMASED POSTITUSED

December 11, 2017

Please reload

arhiiv
Please reload

JÄLGI MEIE TEGEVUSI
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square