Kuidas Kickpoks sai ülemaailmseks fenomeniks?

May 3, 2018

 

 

Kuidas kickpoks sai ülemaailmseks fenomeniks?

 

Olete ilmselt kuulnud kickboxist või käinud isegi ühes või kahes trennis, kuid kas teate ajalugu ühe Ameerika lemmiku taga - rääkimata kõige tõhusamatest -fitness režiimidest? Ükskõik, kas olete kickboxis pro või pole veel astunud trennisaali, pole mingit kahtlust, et kickboxing on muutunud põnevaks spordiks.

 

Kickboxingu ainulaadne ajalugu.

 

Kuigi karated on harjutatud alates 19. sajandist, on kickboxing, nagu me seda täna teame , arenenud viimastel aastakümnetel. Termini "kickboxing" lõi 1950. aastal Jaapani poksi promootor nimega Tatsuo Yamada, kes leiutas termini karate ja Muay Thai poks.

 

"Ma tean mis on karate, aga mis on Muay Thai poks?" Võite imestada. Tai kultuuri võitluskunst pärineb mitusada aastat. Nendel päevadel kasutati Muay Thais keha, et jäljendada sõjalisi relvi - käed muutuvad mõõgaks ja pistodaks; jalad ja käsivarred karastati väljaõppel, et käituda löökide vastu relvana ja küünarnukk langes vastastele nagu vasar.Täpselt nagu kickboxing tänapäevalgi on selle eesmärk desarmeerida vaenlane ,et võita.

Pärast edukust Jaapanis hakkas termin 1970ndatel ja 1980ndatel Ameerika Ühendriikides hoogsalt kasvama.
 

See spordiala muutus veelgi laialdasemaks, kui ESPN hakkas võistlustest ülekandeid tegema 1979. aastal. Kickboxing on populaarseks saanud mitte ainult võistlustel, vaid ka fitnessis ja enesekaitses.

 

Kickboxing täna

 

Tänapäeval on mitu unikaalset kickboxi stiili. Kuna kickboxing koolitusrežiimid on nii tõhusad kiiremaks vormi saavutamiseks siis on see ülimalt populaarne harrastajate seas. Kombineerides võitleja kardio komponente, põletavad kickpoksi treeningud suurel hulgal kaloreid, ja samas saavad trennis olijad õppida selgeks ka ehtsaid kickboxi lööke.

 

Meie eesmärgiks on saada teile võimalikult väikse ajaga võimalikult hea vorm, kasutades tõestatud kickboxing tehnikaid lõbusas motiveerivas keskkonnas. Pakume kirglikke, inspireerivaid juhendajaid, kes aitavad teil oma piire ületada ja kiireid eesmärke saavutada.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

VIIMASED POSTITUSED

December 11, 2017

Please reload

arhiiv
Please reload

JÄLGI MEIE TEGEVUSI
  • Instagram Social Icon
  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square