KICKPOKSI RÜHMATRENN

Kickpoks on üld-füüsiline ja intensiivne treening, kus harjutatakse lisaks kickpoksi tehnikale ka taipoksi tehnikat. Võitluses kasutatakse kõiki kehaosi: jalgu, põlvi, käsi, küünarnukke ja klintši. Kickpoks on nii enesekaitseks kui parema füüsilise vormi saavutamiseks või parendamiseks. Treeningutel kasutatakse erinevaid poksikotte, topispalle, lisaraskusi, hüppenööre jms. Kickpoks on sobilik kõigile vastavalt oskustasemele.

Meie rühmatrenni eelised:

 1. Kui oled väsinud, siis võid puhata 

 2. Ei ole vahet, millised füüsilises vormis Sa oled

 3. Trenn on mõeldnud ainult naistele 

 4. Trenn on sama ohutu kui tantsutrenn

KICKPOKSI ERATRENN

Meie individuaalsed poksitreeningud sobivad neile, kes soovivad nullist õppida kickpoksi ja taipoksi tehnikat ja teha tutvust antud iidse pordiala filosoofiaga.

Eratreeningud sobivad ka neile, kes on juba omandanud poksi põhitõed ja on valmis edasi liikuma. Individuaalne lähenemine on optimaalne, kuna personaaltreener pöörab oma õpilasele maksimaalset tähelepanu.

Meie personaaltreeningud on kiire ja tõhus viis poksi selgeks õppimiseks. Sõltuvalt soovist on tulevikus võimalik treeningutega jätkata, nii individuaalselt kui ka üle minna rühmatreeningule.

Treenides grupis, iga inimene saab aru talle omaselt ja treener vajab rohkem aega, et igat õpilast eraldi kohendada erinevates elementides. Selle tulemusena kulub rohkem aega iga elemendi selgeks õppimisele, erinevalt personaaltreeningutele kus põhirõhk on suunatud Teile!

 

Kellele eratrenn sobib?

 

 1. Hõivatud inimestele, kellel on soov kickpoksiga tegelemiseks, aga ei ole võimalusi külastada kindla graafikuga rühmatreeninguid, Saate ise luua oma ajakava treenimiseks.

 2. Olemuselt häbelikutele inimestele, kes tunnevad ennast mugavamalt ja avatumalt ilma kõrvaliste isikuteta, tunneb end mugavamalt ja avatumalt.

 3. Soovite lühema ajaga, võrreldes rühmatreeningutega, saavutada maksimaalset kasu ja mõju. 

 4. Soovite, et treener pööraks Teile 100% tähelepanu

 5. Edasijõudnutele kes soovib lihvida oma tehnikat . Iga väiksemgi detail ei jää märkamata. Individuaalsel lähenemisel suudavad treener ja õpilane kiiremini ühise keele leida, treener suudab hinnata just õpilasele omaseid omadusi, mis omakorda aitab kaasa õpilase oma stiili välja kujunemisele.

personaaltreeningu paketID MINI/MIDI/MAXI
 • 5-12 personaaltreeningut koos treeneriga

 • palju positiivseid emotsioone

 • motivatsiooni ja inspiratsiooni saada tervemaks, tugevamaks ja osavamaks

 • toetajat ja innustajat oma treeneri näol

 • väärtuslikku nõu ja abi oma treenerilt

 • paremaid tulemusi ja paremat tervisealast teadlikkust